Peter Lindblom

Produktions- & marknadschef

Peter.lindblom@brightecgroup.com 0585-59 95 20

Bengt-Göran Soting

Kvalitets- och miljöchef

Bengt-goran.soting@brightecgroup.com 0585-59 95 16

Jörgen Johansson

Utveckling & projekt

Jorgen.johansson@brightecgroup.com 0585-59 95 11

Simon Winkvist

Ekonomi, löner & administration

Simon.winkvist@brightecgroup.com 0585-59 95 22

Magdalena Carles

Ekonomi & administration

Magdalena.carles@brightecgroup.com 0585-59 95 00

Linda Eriksson

Lager & leverans

linda.eriksson@brightecgroup.com 0585-59 95 24

Jonatan Olsson

Teamledare & produktionstekniker

Jonatan.olsson@brightecgroup.com 0585-59 95 17

Kristofer Friman

Teamledare & produktionstekniker

Kristofer.friman@brightecgroup.com 0585-59 95 18

Kontakta oss

Order skickas till: order.prod@brightecgroup.com

Frågor ang leveranstider eller ordererkännande skickas till: kundservice.prod@brightecgroup.com

LÅT OSS BERÄTTA MER

Fyll i namn och telefonnummer eller e-postadress så hör vi av oss!